Galeria  

   

Kapela SzaPanBas  

   

10 listopada 2018 - Święto pilotów w Białej Podlaskiej.  Oprawa muzyczna naszej orkiestry z Rossosza w czasie uroczystości na mszy świętej w kościele garnizonowym oraz w czasie uroczystości na placu poświęconym pilotom.

25 luty 2018 - koncert w Domu Opieki Społecznej w Kozuli.  Zaprezentowaliśmy z muzykami z Rossosza, Włodawy, Sławatycz utwory typowo orkiestrowe dęte jak marsze, popularne utwory rozrywkowe, jak też brzmienia poszczególnych instrumentów w w sekcjach orkiestry. Prezentowane brzmienia instrumentów dętych oraz perkusji omawiał kapelmistrz. Kuracjusze żywo reagowali na muzykę, oklaskując i ciesząc się z koncertu. Muzykowanie trwało około dwie godziny.

15 października 2017 - dzień papieski obchodzony w Rossoszu. Uroczystość zaczęła się mszą świętą w oprawie muzycznej orkiestry dętej z Rossosza z udziałem  muzyków ze Sławatycz, Włodawy, Rossosza, Białej Podlaskiej pod batutą Krzysztofa Guza. Po mszy świętej nastąpił przemarsz z graniem orkiestry do GOK-u  i tam śpiewano , mówiono wiersze wśród licznie zgromadzonych słuchaczy, ale także uczestników na cześć Jana Pawła Wielkiego.

9 lipca 2017 - jubileusz OSP w Brzozowym Kącie, uroczystość w Brzozowym Kącie z orkiestrą dętą.

1 luty 2017 - kolędowanie w kościele w Rossoszu. Orkiestra dęta zagrała szereg kolęd w powiększonym składzie muzyków z różnych miejscowości : Włodawy, Sławatycz, Milanowa, Rossosza. Dyrygował orkiestrą kapelmistrz Orkiestry z Milanowa i Sławatycz. Publiczności zgromadzonej bardzo podobały się przedstawione kolędy, jedna z kolęd była grana i śpiewana ze zgromadzonymi w kościele.

 

11 listopad 2015 - Święto Odzyskania Niepodległośći obchodzone we Włodawie. Uroczysta msza święta u Paulinów i nstępnie przemarsz do miejsca uroczystości.

21 czerwca 2015 - przegląd orkiestr dętych w Łukowie w Miejskim Domu Kultury

14 czerwca 2015 - prymicja Pawła , uroczystość w kościele w Wisznicach i domu weselnym

24 maja 2015 - święto Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Szpakach

7 luty 2015 - Bal Karnawałowy w Rossoszu

 

 

8 maja 2016 - uroczystości we Włodawie z udziałem naszej orkiestry. Przemarsz z remizy strażaciej do kościoał, msza święta i przemarsz z powrotem do remizy strażaciej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

7 maja 2016 - uroczystość Państwowej Straży Pożarnej w Kodniu w święto św. Floriana. Przemarsz z udziałem orkiestry do kościoła św. Ducha w Kodniu, a następnie msza święta z udziałem biskupa Piotra Sawczuka  i wiernych, a potem uroczystości straży pożarnej i straży granicznej. Zaproszeni goście z Białorusi, Litwy i Niemiec.

11 listopada 2014 - uroczystość patrotyczna w Rossoszu

5 paździrnik 2014 - święto odpustowe w Sławatyczach z udziałem biskupa P. Gurdy. Orkiestra nasza brała udział w oprawie mszy świętej, a potem koncertowała poza kościołem dla wszystkich chętnych tam zgromadzonych.

6 września 2014 - zjazd lotników 40 rocznica - absolwenci szkoły lotniczej w Dęblinie rocznik 1974

31 sierpień 2014 - dożynki powiatowe w Szeleście opodal Rossosza z udziałem naszej orkiestry i Nadbużańskiej Kapeli.

8 czerwca 2014 - Przegląd Orkiestr Dętych w Łukowie

11 maja 2014 - impreza strażacka , święto Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitnie

3 maja 2014 - uroczystość patriotyczna

8 luty 2014 - bal karnawałowy, organizowany przez orkiestrę w Rossoszu.